Отзывы
Каріна
2021-03-19

Ніколи не думала, що за зрізане волосся можна отримати пристойні гроші. Сама я з Черкаської області, і в нашому селі у багатьох дівчат та жінок гарне довге волосся, як і мене. Свою густу косу носила б я ще довго, але перед тим, як завагітніти, вирішила її обрізати, тому що догляд вимагав багато сил і часу. А коса у мене була близько 90 см у заплетеному вигляді. Спочатку я пропонувала її купити скупникам та перукарям, але за неї давали надто маленьку суму. Зате мою косу гідно оцінила Тая, коли я відправила фото відрізаної коси на вайбер. Ми зателефонували, домовилися про ціну, і за допомогою Нової пошти я їх вислала післяплатою із зазначеною сумою на посилці. Можу сказати, що свої гроші я отримала все до копієчки, і була дуже рада, що мене не обдурили.

Ева
2021-03-15
Майже все життя відрощувала волосся, лише трохи підстригаючи кінчики й відростила їх нижче за попу. Але нещодавно я зрозуміла, що хочу змін, та й втомилася доглядати їх і після тижня роздумів зважилася відрізати своє розкішне волосся. Пішла до однієї з перукарень Харкова і відрізала їх трохи нижче за плечі. Яке ж полегшення я зазнала! Відрізане волосся, звичайно, забрала з собою і почала думати, що з ним робити. Буквально цього ж дня я натрапила на Charm Hair, зв'язалася з Таєю, надіслала їй фото волосся і ми домовилися про ціну. Якщо чесно, я не очікувала на таку суму. Далі за допомогою післяплати нової пошти я їх відправила і незабаром отримала дуже хорошу оплату. Дякую за співпрацю, все швидко та чесно!
Елена
2021-02-14
Довго не наважувалася на продаж свого волосся, вірніше коси довжиною 65 см, яку зрізала перед пологами минулого року. Волосся було у відмінному стані: не забарвлене, без посічених кінчиків. В інтернеті подруги порадили сайт Charm Hair, я зв'язалася із компанією. Дівчина, на ім'я Тая все докладно розповіла, пояснила як відправити через Нову пошту, запропонувала пристойну ціну (принаймні набагато вище, ніж мені пропонували в Харкові). Під час відправлення вказала вартість мого волосся, але я переживала за отримання оплати. Посилка дійшла швидко, оплату компанія здійснила відразу. Спасибі велике дівчині Таї та компанії Charm Hair, шкода що волосся росте повільно.
Карiна
2021-01-07
Зважилася я нещодавно все-таки підстригти свою дитину, тому, що волосся відросло дуже сильно і почало сплутуватися. Звичайно було шкода, але це були муки й для мене, і для неї. Щоб не викидати цю красу, стала шукати куди їх можна продати й за якою ціною. Сама я з Одеси та намагалася продати їх за місцем, але вигідних пропозицій не знайшла. Потім звернулася сюди та ціна виявилася вищою від скупників у нашому місті. Косу вислала післяплатою Нової пошти. За кілька днів отримала за неї гроші. Залишилася дуже задоволена нашою співпрацею, а моя малеча тепер рада своєму новому іміджу.
Оксана
2020-12-12
Моя старша дочка відрощувала свою косу кілька років, довжина волосся була у неї понад 45 см. Але якось вона запропонувала обрізати своє волосся і зробити модельну стрижку, а гроші які отримала б за них при продажі додати до тих грошей які ми з чоловіком хотіли їй дати для покупки смартфона. Ми їй дозволили та почали підшукувати покупця для волосся, який міг би запропонувати найбільшу ціну. Скільки живемо ми в Харкові багато салонів займаються скупкою волосся, ось його ми й почали обдзвонювати в першу чергу. Але за таку довжину пропонувалась така смішна ціна, що ми вирішили пошукати покупця ще. І ось я випадково побачила оголошення цього покупця, її звуть Тая, купувала волосся вона через відправлення Новою поштою. Ціна яку вона назвала була на порядок вищою за ті ціни, що пропонували раніше, правда трохи переживали як все пройде, адже таким чином я ще волосся не продавала. Але все пройшло добре, швидко та без проблем. Гроші я отримала протягом кількох днів, а донька вже радіє своєму новому смартфону.
Светa
2020-09-02
Добрий день. Живу в Україні, конкретніше із Дніпра. Відпускала дуже довгий час волосся. Пізніше я завагітніла і після пологів у мені щось перевернулося. Коротше, вирішила позбавитися коси, та ще й мала постійно за волосся бере. Не дивно, що таке унікальне волосся, а саме довге, можна вигідно продати. У нас я не знайшла гідних цін на них. У Charm hair мені запропонували набагато більше ціну, ну і, не довго думаючи, я продала волосся, за допомогою післяплати, за допомогою нової пошти. Гроші врятувала хороші. Дякую вам за хорошу пропозицію. Раджу з цих питань звертатися лише туди.
Ирa
2020-05-03
Я хотіла продати своє волосся, яке вирощувала ще зі школи. Вони у мене світло русявого кольору, жодного разу не фарбовані. Раніше я носила косу нижче за талію, і зрізавши її, вирішила не зберігати. У нашому місті я дивилася пропозиції про купівлю натурального волосся, але ціна була не настільки гарною, щоб я зважилася. В інтернеті за відгуками я знайшла Таю та вирішила спробувати запропонувати їй. Після надісланого фото мені озвучили ціну набагато вищу, ніж я знаходила у нас. Ця пропозиція мене влаштувала. Оскільки я проживаю в Харкові, я відправила волосся післяплатою через Нову пошту. Після доставлення адресату, я забрала свої гроші на пошті. Все це зайняло приблизно тиждень. Я уклала вдалу угоду і залишилася при грошах. Дякую Таї!
Светa
2020-03-02
Зважилася на кардинальні зміни та підстригалася під каре. Волосся до цього було в мене нижче пояса і я вирішила не пропустити можливість і продати їх. Моє волосся підійшло на продаж за всіма параметрами. Написала на viber Charm Hair, де мені сказали точну ціну мого волосся. Ще зверталася до кількох скупників для того, щоб дізнатися про вартість. Зрештою, тут мені запропонували найвищу ціну. Відправила волосся новою поштою й отримала свої гроші. Дякую, що виручили мене.
Маргарита
2020-02-01

Я вірю, що зрізуючи волосся забирається негативна енергетика, накопичена за довгі роки. Щоб почати нове життя вирішила підстригтися під каре, хоча до цього волосся було до попи. Відрізати було не шкода і стало питання що робити з гарним волоссям. Вирішила продати, але у Дніпрі з реклами дають багато, а за фактом зовсім не те. Знайшла Таю, зателефонували, обговорили нюанси, я скидала фото і ми зійшлися в ціні, яка була вищою за всіх мені озвучених. Відправлення відбувалося Новою поштою, накладкою, все пройшло вдало і через 4 дні я отримала свої гроші. З одного боку, у мене новий імідж, а з іншого я ще й у грошовому плюсі. Думаю, всі залишилися задоволені)

Елена
2019-11-19
Нещодавно я продала у Charm Hair свій "хвостик", довжиною 80 см (це вже після зрізу і без урахування нерівномірних кінчиків). Ростила понад 20 років (ні разу не фарбувала), але про стрижку і продаж ні дня не шкодую, тому що, по-перше, догляд за ними був страшенно виснажливий і дуже мені набрид, а по-друге, я отримала за волосся дуже хорошу ціну набагато більше, ніж по місту пропонували. Я сама з Одеси, так що моє волосся спочатку оцінили за висланим фото, а потім я відправила його післяплатою через Нову пошту (вказавши заздалегідь узгоджену ціну). За кілька днів на пошті ж отримала гроші. Все добре, і нікуди не знадобилося їхати. Дуже задоволена.

Viber        

(097) - 5 - 99 - 9 - 6- 0 1 

^